MUDr. Marta Moidlová – neinvazivní lifting Ulthera

MUDr. Marta Moidlová – neinvazivní lifting Ulthera

MUDr. Marta Moidlová

Primářka Kliniky laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie, Praha

Profil

Po Fakultě všeobecného lékařství UK v Praze složila obě atestace na Kožní klinice pro doškolování lékařů ve FN Bulovka. V r. 2000 založila Kliniku LaserPlastic v Praze 1, která ve své ambulantní i lůžkové části poskytuje kompletní spektrum zákroků estetické medicíny.

Kontakt

LaserPlastic – Klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie
Platnéřská 11, Praha 1
tel.: +420 724 860 082
www.laserplastic.cz

Služby

Specializuje se na laserové zákroky, neboť klinika je vybavena množstvím laserových přístrojů od předních světových výrobců (rejuvenační omlazovací programy, odstranění vrásek, kožních výrůstků, akné, ohně a rozšířených žilek, pigmentací a tetování, laserové depilace apod.), a na výkony estetické dermatologie, kde se stala jedním z prvních školitelů s udílením certifikátů pro aplikaci botulotoxinu, implantátů a laserů. Moderní operační přístroje a instrumentária umožňují provádět kromě celé plastické chirurgie hlavně nejmodernější a velice precizní techniku laserových liposukcí a tvarování postavy.

Která metoda vás nadchla?

Neinvazivní lifting Ulthera

Jde o nový a jediný schválený neinvazivní lifting obličeje a krku bez chirurgického zákroku. V Česku byla jako referenční pracoviště pro tuto techniku vybrána právě Klinika LaserPlastic. Využívá při ní ojedinělý přístroj, který vysílá do podkožních tkání pacienta energetické impulzy ultrazvuku. Konečný výsledek se progresivně vyvíjí po dobu dvou až čtyř měsíců a teprve potom se ukáže v plné kráse. Vydržet pak může několik let a lze jej zopakovat.

Průběh ošetření
Na pokožku se přikládá hladká ultrazvuková hlavice, kterou lékař vysílá přesně cílené impulzy do hloubky podpůrné tkáně, čímž se dosahuje nejlepších liftingových výsledků. Na rozdíl od operace není potřeba narkóza, obvazy ani další pobyt na klinice.

Kdy je vhodný?
Pokud je pokožka ochablá a méně pevná. Ultherapie je účinná alternativa pro všechny, kdo chirurgický lifting odmítají ať již z obav z operačního výkonu, či delší a bolestivější rekonvalescence. Ultherapie nenahrazuje chirurgický zákrok, který je nejzazším řešením.

Sdílet na sociálních sítích:

Mohlo by Vás zajímat