Nejlepší kosmetické polštářky pro vaše oči: healthandbeauty.cz

NEJLEPŠÍ KOSMETICKÉ POLŠTÁŘKY PRO VAŠE OČI

Pokud chcete skutečně pečovat o své oční okolí, a předejít tak rychlému stárnutí v této oblasti, dopřejte si jednou za čas jednorázové oční polštářky. Intenzivně hydratují, redukují otoky a jemné linky.

rexaline eye oatchesRexaline Premium - Anti-Aging Expert Eye patches

Tyto masky se skládají ze 2 částí kombinujících tzv. „Hydro-Boosting“ – složku koncentrovanou v kys. hyaluronové a iontový bio-matrix složený ze 100% čistého extraktu z řas, bohatého na minerály.

1 990 Kč / 4x 2 masky

NÁZOR REDAKCE: „Po uplynutí 15 minut od aplikace jsme zřetelně viděli redukci jemných linek. Okolí bylo výborně hydratované.“

 

placentor padsPlacentor Vegetal - Pads Anti-Poches

Unikátní spojení rostlinné placenty a mořského kolagenu v těchto polštářcích z netkané textilie dlouhodobě hydratuje a regeneruje okolí očí. Výtažky z černého bezu a kaštanu redukují otoky a překrvení pokožky.

696 Kč / 6 sáčků po 2 ks

NÁZOR REDAKCE: „Doslova SOS péče pro vaše oční okolí. Polštářky napuštěné gelem s aktivními složkami účinně bojují proti váčkům i vráskám a dodávají svěží vzhled.“

 

silcskin facial padsSilcSkin - Facial Pads Multi Set

Jde o set znovupoužitelných polštářků, které odstraňují vrásky pod očima, kolem úst a na čele. Jsou vyrobeny ze 100% lékařského silikonu a neobsahují žádné alergie vyvolávající látky, jako je latex.  

990 Kč za set 4 polštářků

NÁZOR REDAKCE: „Nejlepších výsledků dosáhnete, budete-li si polštářky aplikovat přes noc. Už po 1–2 nocích uvidíte redukci kruhů pod očima a vyhlazení pleti.“

 

eyecell gel peptide patchEyE Cell - EyeCell Gel Peptide Patch

Biogelové polštářky obsahují biomimetické peptidy, růstové faktory a syntetický růstový hormon SH-polypeptid 7. Výborně se hodí k okamžitému zklidnění po estetických zákrocích, jako je např. operace víček.

1 469 Kč / 60 ks v balení

NÁZOR REDAKCE: „Mají chladivý účinek a minimalizují ztrátu vlhkosti pokožky. Jsou vhodné i pro péči v oblasti rtů, k hydrataci a pomáhají proti tzv. „kuřáckým vráskám“.

Sdílet na sociálních sítích:

Mohlo by Vás zajímat